GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 9957309
*
nr 995 7309
Servisdelar
Mon Amie, 4 del + extra te/Kaffefat
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:35:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/11 09:31:03
1
300 kr
2/11 18:32:15
2
450 kr
16/11 18:25:42
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: extra te kaffefat marianne westman matservis mattallrikar mon amie rörstrand servisdelar
-
6787 Servisdelar
Rörstrand, Japonica, 33 delar, Längd: 10,5-27cm. D..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:36
-
7219 Servisdelar
Rosenthal, 23 delar
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:13
*
Servisdelar
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 7309
Servisdelar
Mon Amie, 4 del + extra te/Kaffefat
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/11 09:31:03 | 1 | 300 kr |
| 2/11 18:32:15 | 2 | 450 kr |
| 16/11 18:25:42 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: extra te kaffefat marianne westman matservis mattallrikar mon amie rörstrand servisdelar
-
6787 Servisdelar
Rörstrand, Japonica, 33 delar, Längd: 10,5-27cm. D..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:36 -
7219 Servisdelar
Rosenthal, 23 delar
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:13



